Állásajánlatok

MŰSZAKI VIZSGABIZTOS

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • közúti járművek forgalomba helyezés előtti műszaki vizsgáztatása; közúti járművek időszakos műszaki vizsgáztatása,
  • hatósági feladatok elvégzése
  • a vizsgáztatással összefüggő dokumentáció kezelése
  • kapcsolattartás a hatósággal

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  •           vizsgabiztosi szakmai végzettség
  •         minimum 3-5 év igazolható szakmai gyakorlat
  •     B,C,E kategóriás jogosítvány
  •     alapfokú számítógép felhasználói gyakorlat
  •     feddhetetlen szakmai előélet
  •     önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • gépjárműszerelői végzettség
  • ügyfélkezelői rendszerek használatában szerzett gyakorlat

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal lehetséges. Pályázatát a marketing@siposkft.hu e-mail címre. Tárgyban kérjük megjelölni: „Műszaki vizsgabiztos”.

Amennyiben szeretne a Citroën Sipos csapatának tagja lenni, kérjük küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát, s motivációs levelét a marketing@siposkft.hu e-mail címre. Megüresedés esetén felvesszük önnel a kapcsolatot egy személyes állásinterjú időpontjával kapcsolatosan.

A következő pozíciókra várunk jelentkezést:

  • Gépjármű- és flotta értékesítő
  • Alkatrész értékesítő
  • Kereskedelmi asszisztens
  • Szerviz munkafelvevő
  • Gépjármű szerelő
  • Karosszéria lakatos
  • Karosszéria fényező
  • Biztosítási- és kárügyintéző
  • Műszaki vizsgáztató
  • Online marketing specialista

Dolgozzon nálunk! (A *-gal megjelölt mezők kitöltése kötelező.)

* Kérjük adja meg a művelet végeredményét!